Nederlandse Vereniging van Hongaarse Staande Honden

Vizsla

Bazil zoekt fijne plek

Online bezoekers

We hebben 205 gasten en geen leden online

Judge(s) : Özkanal Ümit (Turkey) 
Shorthaired Vizsla

Result Class Dog Name Owner(s)
 BEST OF BREED Junior  Halston Real Qeen Ambravittoriya (1710) RU Жолик, Оксана
BEST OF OPPOSITE SEX Working  Nemzet Kincse Sámán (1689) HU Varga, Agnes
 CAC Working  Nemzet Kincse Sámán (1689) HU Varga, Agnes
 CAC Junior  Halston Real Qeen Ambravittoriya (1710) RU Жолик, Оксана
Reserve CAC Open  Hudson Danitty (1685) CZ Valova, Katerina
Reserve CAC Open  Paloma Rey D' Celis (1722) AR Alonso De Celis, Sergio
BEST Minor Puppy Minor Puppy  Shilla Line Fortuna (1709) RU Ilichev, D.o.
BEST Junior Junior  Halston Real Qeen Ambravittoriya (1710) RU Жолик, Оксана
BEST Veteran Veteran  Adonis Vom Tenbusch (1705) DE Sandfort, Johanna
All Results By Class
# Qualification Result Class Dog Name Owner(s)
  Very good   Junior  Ambravittoriya Elai Snow (1675) RU YUSOV, MAKSIM
  Very good   Junior  Andronja's Five Guys For Jenesta (1676) GB Hope, Les
3 Very good   Junior  Andronja's Nine Carat For Kasprowy (1677) GB Cameron, Jean
4 Very good   Junior  Hasz Ruda Szata (1678) RU Kovalevskaya, M.
  Absent   Junior  Nagyszorosi Vadász Cserkész (1679) HU Puskas, Krisztina
1 Excellent   Junior  Nemzet Kincse Orion (1680) GB Dorogi, Attila
2 Excellent   Junior  Vadászpajtás Nóatún-njördr (1681) NL Breek, Reinier
2 Excellent   Intermediate  Aldom Dark N'stormy (1682) GB Elliott, Laura
3 Very good   Intermediate  Dirk Von Mare Germanicum (1683) DE Schmidt, Birthe
1 Excellent   Intermediate  Ferrarious X-mas Locura (1684) IL Simkin, Dan
1 Excellent Reserve CAC Open  Hudson Danitty (1685) CZ Valova, Katerina
3 Very good   Open  Lembo Praut Tssigmond Beauty Of Fire (1686) RU Kovalevskaya, M.
2 Excellent   Open  Shilla Line Bentley (1687) GB Gloudeman, Angelica
3 Excellent   Working  Chase Danitty (1688) CZ Prasek, Dusan
1 Excellent BEST OF OPPOSITE SEX,  CAC Working  Nemzet Kincse Sámán (1689) HU Varga, Agnes
2 Excellent   Working  Ramzis Mazas Brolis (1690) LT Sirmeniene, Irma
3 Excellent   Champion  Aceweis Possum Magic At Risley (1691) IE Catherine, Kelly
1 Excellent   Champion  Alexander (1692) IT Neri, Ferdinando
  Excellent   Champion  Andronja's Stradale (1693) GB Morton, Milicevic, Burns, Amanda, Bronja,Paul
  Very good   Champion  Arany Szìvem Calvin (1694) CH Baumann, Reto
  Very good   Champion  Beauty Of Fire Bernardo (1695) RU Быстрова, Вера
2 Excellent   Champion  Ciboney Fagan At Shadymoore (1696) GB Golby, Amanda
  Very good   Champion  Fram Tajemství Karpat (1697) CZ Jasicek, Jan
  Very good   Champion  Hamar z Talchejow (1698) PL Orzechowska, Lilianna
  Excellent   Champion  Malomkozi Haiko (1699) LT Sirmeniene, Irma
  Very good   Champion  Nemzet Kincse Tűzvarázsló (1700) HU Varga, Agnes
  Excellent   Champion  Ric Of Berzoras (1701) LT Larionova, Larija
  Absent   Champion  Tina Trading Paris (1702) RU Barannikova, Svetlana
  Excellent   Champion  Toldin’s Treasure Of My Heart (1703) CZ Lacko, Martha
4 Excellent   Champion  Vadaszpajtas Ninurta-hamish (1704) RU Юрченко, Елена
1 Excellent BEST Veteran Veteran  Adonis Vom Tenbusch (1705) DE Sandfort, Johanna
2 Excellent   Veteran  Pajkos (1706) BE Everaert, Yani
3 Very good   Veteran  Vadászpajtás Aktis-alcé (1707) NL Breukel-snuverink, Rosanne
2 Very promising   Minor Puppy  Rockstar Danitty (1708) CZ Svobodová, Lucie
1 Very promising BEST Minor Puppy Minor Puppy  Shilla Line Fortuna (1709) RU Ilichev, D.o.
1 Excellent  BEST OF BREED, BEST Junior,  CAC Junior  Halston Real Qeen Ambravittoriya (1710) RU Жолик, Оксана
2 Excellent   Junior  Ibiza Von Ferrarious (1711) IL Simkin, Dan
3 Very good   Junior  Magasparti Rutinos Chili (1712) IT vercellotti, aldo
4 Very good   Junior  Nooah Magyar Tim (1713) PL Michalak, Lidia
  Good   Junior  Petit Diamonds Stella (1714) DK Jensen, Kate
4 Very good   Intermediate  Aldom Rose Fizz (1715) GB Price, Rebecca
2 Excellent   Intermediate  Beauty Of Fire Garmonia (1716) RU Kovalevskaya, M.
  Good   Intermediate  Kyrago's Bayka (1717) NL Kiewiet, Tom
1 Excellent   Intermediate  Madeleine Danitty (1718) CZ Svobodová, Lucie
3 Excellent   Intermediate  Tiszatáji Vadász Fúria (1719) HU Szarka, Ferenc
  Very good   Intermediate  Valodi Yellow Rose Of Texas At Donurie (USA Imp) (1720) GB Mcdonald, Tracey
3 Very good   Open  B'Ignis Brunensis Locura At Aldom (1721) GB Price, Rebecca
1 Excellent Reserve CAC Open  Paloma Rey D' Celis (1722) AR Alonso De Celis, Sergio
2 Excellent   Open  Tina Trading Freska (1723) RU SOLOVYKH, MARIA
1 Excellent   Champion  Blue Note Free Jazz (1724) RU Жолик, Оксана
2 Excellent   Champion  Donuries Quantum Of Solace (1725) GB Mcdonald, Tracey
3 Excellent   Champion  Eloise Danitty (1726) CZ Svobodová, Lucie
4 Excellent   Champion  Houseofvizsla Bella Beliz (1727) DK Jensen, Kate
  Absent   Champion  Risley Crazy About You (1728) IE Catherine, Kelly
  Absent   Champion  Shilla Line Beatrix (1729) RU Vecherkovskaya, Maria
Judge(s) : Özkanal Ümit (Turkey)
Wirehaired Vizsla

Result Class Dog Name Owner(s)
 BEST OF BREED Open  Zoldmali Cetli (1662) CA Sagh, Anton Josef
BEST OF OPPOSITE SEX Working  Zoldmali Karma (1671) RS Miczek, Zsofia
 CAC Open  Zoldmali Cetli (1662) CA Sagh, Anton Josef
 CAC Working  Zoldmali Karma (1671) RS Miczek, Zsofia
Reserve CAC Open  Clapton Wh Rey D'celis (1661) AR Alonso De Celis, Sergio
Reserve CAC Champion  Tangrams Mimosa (1672) FI Laitinen, Lea
BEST Junior Junior  Redrafi Galdessa (1664) GB Sweeney, Joanne
BEST Veteran Veteran  Zoldmali Ubrez At Genlusa (1674) GB Wearing, Debby
All Results By Class
# Qualification Result Class Dog Name Owner(s)
1 Excellent   Junior  Zoldmali Monda (1659) GB Sweeney, Joanne
1 Excellent   Intermediate  Zoldmali Tarlo (1660) GB Saint, Geoff
2 Excellent Reserve CAC Open  Clapton Wh Rey D'celis (1661) AR Alonso De Celis, Sergio
1 Excellent  BEST OF BREED,  CAC Open  Zoldmali Cetli (1662) CA Sagh, Anton Josef
1 Excellent   Champion  Zoldmali Eskimo (1663) NL Knobben, FA
1 Excellent BEST Junior Junior  Redrafi Galdessa (1664) GB Sweeney, Joanne
3 Very good   Junior  Sarga Amanda's Traum Von Feen (1665) CA Sagh, Anton Josef
2 Excellent   Junior  Zoldmali Lecso (1666) RS Miczek, Zsofia
1 Excellent   Intermediate  Redrafi Ol Tukai (1667) GB Sweeney, Joanne
2 Very good   Open  Beike Regghe Valley (1668) NL Knobben, FA
1 Excellent   Open  Csepregi-vadász Bóbita (1669) HU Verebély, Fanni
3 Very good   Open  Zoldmali Duna At Genlusa (1670) GB Wearing, Debby
1 Excellent BEST OF OPPOSITE SEX,  CAC Working  Zoldmali Karma (1671) RS Miczek, Zsofia
1 Excellent Reserve CAC Champion  Tangrams Mimosa (1672) FI Laitinen, Lea
  Absent   Champion  Zoldmali Anizs At Genlusa (1673) GB Wearing, Debby
1 Excellent BEST Veteran Veteran  Zoldmali Ubrez At Genlusa (1674) GB Wearing, Debby