Nederlandse Vereniging van Hongaarse Staande Honden

Vizsla

Online bezoekers

We hebben 229 gasten en geen leden online

Judge(s) : Vojtek Vlastislav (Slovakia)
Shorthaired Vizsla

Result Class Dog Name Owner(s)
 BEST OF BREED Intermediate  Madeleine Danitty (5109) CZ Svobodová, Lucie
BEST OF OPPOSITE SEX Champion  Hudson Danitty (5092) CZ Valova, Katerina
 CACIB Champion  Hudson Danitty (5092) CZ Valova, Katerina
 CACIB Intermediate  Madeleine Danitty (5109) CZ Svobodová, Lucie
Reserve CACIB Champion  Andronja's Stradale (5088) GB Morton, Milicevic, Burns, Amanda, Bronja,Paul
Reserve CACIB Open  Paloma Rey D' Celis (5113) AR Alonso De Celis, Sergio
 CAC Champion  Hudson Danitty (5092) CZ Valova, Katerina
 CAC Intermediate  Madeleine Danitty (5109) CZ Svobodová, Lucie
Reserve CAC Champion  Andronja's Stradale (5088) GB Morton, Milicevic, Burns, Amanda, Bronja,Paul
Reserve CAC Open  Paloma Rey D' Celis (5113) AR Alonso De Celis, Sergio
BEST Minor Puppy Minor Puppy  Rockstar Danitty (5102) CZ Svobodová, Lucie
BEST Junior Junior  Hasz Ruda Szata (5077) RU Kovalevskaya, M.
BEST Working Working  Nemzet Kincse Sámán (5085) HU Varga, Agnes
BEST Veteran Veteran  Vadászpajtás Aëllo-aither (5101) NL Cordus, Sylvia E.
All Results By Class
# Qualification Result Class Dog Name Owner(s)
2 Excellent   Junior  Ambravittoriya Elai Snow (5074) RU YUSOV, MAKSIM
  Absent   Junior  Andronja's Five Guys For Jenesta (5075) GB Hope, Les
4 Very good   Junior  Andronja's Nine Carat For Kasprowy (5076) GB Cameron, Jean
1 Excellent BEST Junior Junior  Hasz Ruda Szata (5077) RU Kovalevskaya, M.
  Absent   Junior  Nagyszorosi Vadász Cserkész (5078) HU Puskas, Krisztina
3 Very good   Junior  Nemzet Kincse Orion (5079) GB Dorogi, Attila
1 Excellent   Intermediate  Aldom Dark N'stormy (5080) GB Elliott, Laura
3 Very good   Intermediate  Dirk Von Mare Germanicum (5081) DE Schmidt, Birthe
2 Excellent   Intermediate  Ferrarious X-mas Locura (5082) IL Simkin, Dan
4 Very good   Working  Chase Danitty (5083) CZ Prasek, Dusan
2 Excellent   Working  Hamar z Talchejow (5084) PL Orzechowska, Lilianna
1 Excellent BEST Working Working  Nemzet Kincse Sámán (5085) HU Varga, Agnes
3 Excellent   Working  Ramzis Mazas Brolis (5086) LT Sirmeniene, Irma
  Excellent   Champion  Aceweis Possum Magic At Risley (5087) IE Catherine, Kelly
2 Excellent Reserve CACIB, Reserve CAC Champion  Andronja's Stradale (5088) GB Morton, Milicevic, Burns, Amanda, Bronja,Paul
  Very good   Champion  Arany Szìvem Calvin (5089) CH Baumann, Reto
  Excellent   Champion  Artemidastars Tatenen-Zeus (5090) NL Kowalewski, Sebastian
  Excellent   Champion  Ciboney Fagan At Shadymoore (5091) GB Golby, Amanda
1 Excellent BEST OF OPPOSITE SEX,  CACIB,  CAC Champion  Hudson Danitty (5092) CZ Valova, Katerina
  Very good   Champion  Lembo Praut Tssigmond Beauty Of Fire (5093) RU Kovalevskaya, M.
3 Excellent   Champion  Malomkozi Haiko (5094) LT Sirmeniene, Irma
4 Excellent   Champion  Nemzet Kincse Tűzvarázsló (5095) HU Varga, Agnes
  Very good   Champion  Ric Of Berzoras (5096) LT Larionova, Larija
  Absent   Champion  Tina Trading Paris (5097) RU Barannikova, Svetlana
  Very good   Champion  Toldin’s Treasure Of My Heart (5098) CZ Lacko, Martha
  Excellent   Champion  Varratos Arras (5099) NL Aagten, Daan
2 Excellent   Veteran  Adonis Vom Tenbusch (5100) DE Sandfort, Johanna
1 Excellent BEST Veteran Veteran  Vadászpajtás Aëllo-aither (5101) NL Cordus, Sylvia E.
1 Very promising BEST Minor Puppy Minor Puppy  Rockstar Danitty (5102) CZ Svobodová, Lucie
1 Excellent   Junior  Halston Real Qeen Ambravittoriya (5103) RU Жолик, Оксана
2 Excellent   Junior  Ibiza Von Ferrarious (5104) IL Simkin, Dan
4 Very good   Junior  Petit Diamonds Stella (5105) DK Jensen, Kate
3 Very good   Junior  Soltis Boetje (5106) NL Anema, W.K
3 Excellent   Intermediate  Aldom Rose Fizz (5107) GB Price, Rebecca
2 Excellent   Intermediate  Beauty Of Fire Garmonia (5108) RU Kovalevskaya, M.
1 Excellent  BEST OF BREED,  CACIB,  CAC Intermediate  Madeleine Danitty (5109) CZ Svobodová, Lucie
4 Excellent   Intermediate  Tiszatáji Vadász Fúria (5110) HU Szarka, Ferenc
  Very good   Intermediate  Valodi Yellow Rose Of Texas At Donurie (USA Imp) (5111) GB Mcdonald, Tracey
3 Excellent   Open  B'Ignis Brunensis Locura At Aldom (5112) GB Price, Rebecca
1 Excellent Reserve CACIB, Reserve CAC Open  Paloma Rey D' Celis (5113) AR Alonso De Celis, Sergio
4 Very good   Open  Polly Van De Boterakker (5114) BE Konings, Elke
2 Excellent   Open  Tina Trading Freska (5115) RU SOLOVYKH, MARIA
2 Excellent   Champion  Donuries Quantum Of Solace (5116) GB Mcdonald, Tracey
1 Excellent   Champion  Eloise Danitty (5117) CZ Svobodová, Lucie
3 Excellent   Champion  Houseofvizsla Bella Beliz (5118) DK Jensen, Kate
4 Excellent   Champion  Luszi Van De Achthoevenslag (5119) NL Beersen, Cees
  Absent   Champion  Risley Crazy About You (5120) IE Catherine, Kelly
 
Judge(s) : Vojtek Vlastislav (Slovakia)
Wirehaired Vizsla
Result Class Dog Name Owner(s)
 BEST OF BREED Open  Zoldmali Cetli (5064) CA Sagh, Anton Josef
BEST OF OPPOSITE SEX Champion  Tangrams Mimosa (5072) FI Laitinen, Lea
 CACIB Open  Zoldmali Cetli (5064) CA Sagh, Anton Josef
 CACIB Champion  Tangrams Mimosa (5072) FI Laitinen, Lea
Reserve CACIB Open  Clapton Wh Rey D'celis (5063) AR Alonso De Celis, Sergio
Reserve CACIB Intermediate  Redrafi Ol Tukai (5068) GB Sweeney, Joanne
 CAC Open  Zoldmali Cetli (5064) CA Sagh, Anton Josef
 CAC Champion  Tangrams Mimosa (5072) FI Laitinen, Lea
Reserve CAC Open  Clapton Wh Rey D'celis (5063) AR Alonso De Celis, Sergio
Reserve CAC Intermediate  Redrafi Ol Tukai (5068) GB Sweeney, Joanne
BEST Junior Junior  Zoldmali Lecso (5067) RS Miczek, Zsofia
All Results By Class
# Qualification Result Class Dog Name Owner(s)
2 Excellent   Junior  Venatordream Arlo (5060) NL Hendriks, H.A.C.
1 Excellent   Junior  Zoldmali Monda (5061) GB Sweeney, Joanne
1 Excellent   Intermediate  Zoldmali Tarlo (5062) GB Saint, Geoff
2 Excellent Reserve CACIB, Reserve CAC Open  Clapton Wh Rey D'celis (5063) AR Alonso De Celis, Sergio
1 Excellent  BEST OF BREED,  CACIB,  CAC Open  Zoldmali Cetli (5064) CA Sagh, Anton Josef
3 Excellent   Junior  Redrafi Galdessa (5065) GB Sweeney, Joanne
2 Excellent   Junior  Sarga Amanda's Traum Von Feen (5066) CA Sagh, Anton Josef
1 Excellent BEST Junior Junior  Zoldmali Lecso (5067) RS Miczek, Zsofia
1 Excellent Reserve CACIB, Reserve CAC Intermediate  Redrafi Ol Tukai (5068) GB Sweeney, Joanne
1 Very good   Open  Csepregi-vadász Bóbita (5069) HU Verebély, Fanni
1 Excellent   Working  Zoldmali Karma (5070) RS Miczek, Zsofia
3 Very good   Champion  Alfa Pogo Our Tippi (5071) BE Van Der Vloedt, Kathleen
1 Excellent BEST OF OPPOSITE SEX,  CACIB,  CAC Champion  Tangrams Mimosa (5072) FI Laitinen, Lea
2 Excellent   Champion  Zoldmali Zokni (5073) RS Miczek, Zsofia